Ostaa ISL3259EIRZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 10-DFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 28mV |
| protokolla: | RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 1/1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL3259EIRZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 10-DFN (3x3) |
| duplex: | Half |
| Kuvaus: | IC TXRX ESD 5V RS485/422 10-DFN |
| Datanopeus: | 100Mbps |
| Email: | [email protected] |