Ostaa ISL43L420IRZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.1 V ~ 4.5 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 13ns, 10ns |
| Vaihtokytkentä: | SPDT |
| Toimittaja Device Package: | 16-QFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 450 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | ISL43L420IRZ |
| Laajennettu kuvaus: | 4 Circuit IC Switch 2:1 450 Ohm 16-QFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC SWITCH QUAD SPDT 16QFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 50nA |
| ylikuuluminen: | -98dB @ 100kHz |
| Lataa injektio: | -120pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 50 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 106pF |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |