Ostaa ISL6441IRZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 5.6 V ~ 24 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-QFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL6441IRZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | Power Supplies PMIC 28-QFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC CTRLR PWM DUAL 1.4MHZ 28-QFN |
| Nykyinen - Supply: | 2mA |
| Sovellukset: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |