Ostaa ISL6521CBZA-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| w / Ohjaaja: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED-ohjain: | No |
| Jännite / Virta - Tuotos 3: | Adjustable, 120mA |
| Jännite / Virta - Tuotos 2: | Adjustable, 120mA |
| Jännite / Virta - Tuotos 1: | Controller |
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL6521CBZA-T |
| toiminto: | Any Function |
| Taajuus - Switching: | 300kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 4 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (3) 300kHz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kuvaus: | IC REG QD BCK/LINEAR 16-SOIC |
| Email: | [email protected] |