Ostaa ISL6524ACBZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | Multiple |
|---|---|
| Jännite - Input: | 10.8 V ~ 13.2 V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ISL6524ACBZ-T |
| Laajennettu kuvaus: | - Controller, Intel VRM8.5 Voltage Regulator IC 4 Output |
| Kuvaus: | IC CTRLR VRM8.5 PWM TRPL 28-SOIC |
| Sovellukset: | Controller, Intel VRM8.5 |
| Email: | [email protected] |