Ostaa IXDI414PI BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 35 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-PDIP |
| Sarja: | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | 22ns, 20ns |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| input Frequency: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | IXDI414PI |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | 0.8V, 3.5V |
| Syötetyyppi: | Inverting |
| Porttityyppi: | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-PDIP |
| Driven Configuration: | Low-Side |
| Kuvaus: | IC DRIVER MOSF/IGBT 14A 8-DIP |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | 14A, 14A |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Single |
| Email: | [email protected] |