Ostaa IXFN39N90 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 5V @ 8mA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | SOT-227B |
| Sarja: | HiPerFET™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 220 mOhm @ 500mA, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 694W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | IXFN39N90 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 9200pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 390nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 900V 39A 694W (Tc) Chassis Mount SOT-227B |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 900V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 900V 39A SOT-227B |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 39A |
| Email: | [email protected] |