Ostaa JAN1N5802US BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 975mV @ 2.5A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 50V |
| Toimittaja Device Package: | D-5A |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/477 |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 25ns |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | SQ-MELF, A |
| Muut nimet: | 1086-2118 1086-2118-MIL |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -65°C ~ 175°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JAN1N5802US |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 50V 2.5A Surface Mount D-5A |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 50V 2.5A D5A |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1µA @ 50V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 2.5A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | 25pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |