Ostaa JANTXV2N6059 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 3V @ 120mA, 12A |
| transistori tyyppi: | NPN - Darlington |
| Toimittaja Device Package: | TO-3 (TO-204AA) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500/502 |
| Virta - Max: | 150W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-3 |
| Muut nimet: | 1086-21085 1086-21085-MIL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | JANTXV2N6059 |
| Taajuus - Siirtyminen: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 100V 12A 150W Through Hole TO-3 (TO-204AA) |
| Kuvaus: | TRANS NPN DARL 100V 12A TO-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 1000 @ 6A, 3V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 1mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 12A |
| Email: | [email protected] |