Ostaa L2X8E5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 200V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Tyyppi: | Logic - Sensitive Gate |
| Toimittaja Device Package: | TO-92 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 110°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | L2X8E5 |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 800mA Through Hole TO-92 |
| Kuvaus: | TRIAC SENS GATE 200V 0.8A TO92 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 800mA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 8.3A, 10A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 10mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 5mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |