Ostaa LMK01000ISQE/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Toimittaja Device Package: | 48-WQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 2:8 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | LVDS, LVPECL |
| Muut nimet: | LMK01000ISQE LMK01000ISQE-ND LMK01000ISQE/NOPBTR LMK01000ISQE/NOPBTR-ND LMK01000ISQENOPB LMK01000ISQETR LMK01000ISQETR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 25 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LMK01000ISQE/NOPB |
| panos: | Clock |
| Taajuus - Max: | 1.6GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1.6GHz 48-WFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLK BUFFER 2:8 1.6GHZ 48WQFN |
| Email: | [email protected] |