Ostaa LMK01801BISQX/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Toimittaja Device Package: | 48-WQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:8, 1:6 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 25 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LMK01801BISQX/NOPB |
| panos: | LVCMOS, LVDS, LVPECL, RF Sinewave |
| Taajuus - Max: | 3.1GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 3.1GHz 48-WFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLK BUF 1:8/1:6 3.1GHZ 48WQFN |
| Email: | [email protected] |