Ostaa LNT2C223MSE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 160V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.000" Dia (76.20mm) |
| Sarja: | LNT |
| ripple Current: | 12.5A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | 493-8998 LNT2C223MSE-ND |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LNT2C223MSE |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 1.252" (31.80mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 5.630" (143.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 22000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW |
| kapasitanssi: | 22000µF |