Ostaa LNT2C683MSE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 160V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.937" Dia (100.00mm) |
| Sarja: | LNT |
| ripple Current: | 19.2A @ 120Hz |
| Muut nimet: | 493-9001 LNT2C683MSE-ND |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LNT2C683MSE |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 1.634" (41.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 10.000" (254.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 68000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 68000UF 20% 160V SCREW |
| kapasitanssi: | 68000µF |