Ostaa LP5900TLX-1.9/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.9V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-WFBGA, DSBGA |
| Muut nimet: | LP5900TLX-1.9 LP5900TLX-1.9-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LP5900TLX-1.9/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.9V 150mA 4-DSBGA |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.9V 0.15A 4DSBGA |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |