Ostaa LP5900TLX-3.3/NOPB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 5.5V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.08V @ 150mA |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-WFBGA, DSBGA |
| Muut nimet: | LP5900TLX-3.3 LP5900TLX-3.3-ND LP5900TLX-3.3/NOPBTR LP5900TLX33NOPB |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | LP5900TLX-3.3/NOPB |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA 4-DSBGA |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.3V 0.15A 4DSBGA |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |