Ostaa LTP180LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 24V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 2.9s |
| Paksuus (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Koko / Dimension: | 1.437" L x 0.199" W (36.50mm x 5.05mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, LTP |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 120 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 40 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Strap |
| Muut nimet: | RF0175-000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | User Defined |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan osanumero: | LTP180LF |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 24V Ih User Defined Strap |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC RESET 1.8A SPLIT |
| Nykyinen - Trip (It): | 3.8A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 1.8A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |