Ostaa MF-NSMF150-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 6V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 300ms |
| Paksuus (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | Multifuse®, MF-NSMF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 130 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 30 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Muut nimet: | MF-NSMF-150-2 MF-NSMF-150-2TR MF-NSMF-150-2TR-ND MF-NSMF150-2TR MFNSMF1502 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MF-NSMF150-2 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Kuvaus: | PTC RESETTABLE 1.50A 6V 1206 |
| Nykyinen - Trip (It): | 3A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 1.5A |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |