Ostaa LTP340 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 24V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 5s |
| Paksuus (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Koko / Dimension: | 0.984" L x 0.604" W (25.00mm x 15.35mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, LTP |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 50 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 16 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Strap |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | User Defined |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan osanumero: | LTP340 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 24V Ih User Defined Strap |
| Kuvaus: | POLYSWITCH STRAP 3.4A HOLD |
| Nykyinen - Trip (It): | 6.8A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 3.4A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |