Ostaa M74HC294RM13TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | - |
| Toimittaja Device Package: | 16-SO |
| Sarja: | 74HC |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | M74HC294RM13TR |
| Taajuus: | 75MHz |
| Laajennettu kuvaus: | IC 75MHz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kuvaus: | IC DIVIDER/TIMER PROGR 16-SOIC |
| Nykyinen - Supply: | - |
| Laskea: | - |
| Email: | [email protected] |