Ostaa M74HC299B1R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-DIP |
| Sarja: | 74HC |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Muut nimet: | 497-1817-5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 8-Bit |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | M74HC299B1R |
| Logic Type: | Universal Shift Register |
| Laajennettu kuvaus: | Universal Shift Register 8-Bit 20-DIP |
| Kuvaus: | IC UNIV SHIFT REGISTER 20DIP |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 5.2mA, 5.2mA |
| Email: | [email protected] |