Ostaa MAL202115332E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) |
| Sarja: | ASM 021 |
| ripple Current: | 1.29A |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | 2222 021 15332 222202115332 4027PHBK |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAL202115332E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 70 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3300µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 111 mOhm 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 111 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3300UF 20% 16V AXIAL |
| kapasitanssi: | 3300µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |