Ostaa MAL210263103E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.992" Dia (76.00mm) |
| Sarja: | 102 PHR-ST |
| ripple Current: | 22A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL210263103E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.252" (31.80mm) |
| impedanssi: | 10 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 5.972" (151.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 10000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 15 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW |
| kapasitanssi: | 10000µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |