Ostaa MAL210265152E3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 350V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Sarja: | 102 PHR-ST |
| ripple Current: | 7A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAL210265152E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.874" (22.20mm) |
| impedanssi: | 70 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.362" (110.80mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1500µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 99 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 99 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW |
| kapasitanssi: | 1500µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |