Ostaa MALSECV00AH368EARK BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm) |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | ECV |
| ripple Current: | 500mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MALSECV00AH368EARK |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 680µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 310 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 310 mOhm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD |
| kapasitanssi: | 680µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |