Ostaa MALSECV00BB210DARK BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Sarja: | ECV |
| ripple Current: | 17mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MALSECV00BB210DARK |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.220" (5.60mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 10µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 21.22 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 21.22 Ohm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD |
| kapasitanssi: | 10µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |