Ostaa MAX14950CTO+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, ReDriver |
| Toimittaja Device Package: | 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Signaalin ilmastointi: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 42-WFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | - |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kanavien lukumäärä: | 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX14950CTO+T |
| panos: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, ReDriver 4 Channel 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Kuvaus: | IC REDRIVER PCIE 4CH 42TQFN |
| Viiveaika: | 160ps |
| Datanopeus (maksimi): | - |
| Nykyinen - Supply: | 328mA |
| Kapasitanssi - Input: | - |
| Sovellukset: | PCIe |
| Email: | [email protected] |