Ostaa MAX16984RATI/V+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4.5 V ~ 28 V |
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (5x5) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX16984RATI/V+ |
| Laajennettu kuvaus: | Automotive, AEC-Q100 Converter, USB Voltage Regulator IC 1 Output 28-TQFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC CONVERTER USB |
| Sovellukset: | Converter, USB |
| Email: | [email protected] |