Ostaa MAX17105ETG+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 6V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 28V |
| Voltage - lähtö: | - |
| Tyyppi: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 8 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX17105ETG+ |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | 500kHz ~ 2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 8 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 24-TQFN (4x4) |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 24TQFN |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 30mA |
| Sovellukset: | Backlight |
| Email: | [email protected] |