Ostaa MAX17582GTM+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 0.01 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 48-TQFN-EP (6x6) |
| Sarja: | Quick-PWM™ |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX17582GTM+ |
| Laajennettu kuvaus: | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 48-TQFN-EP (6x6) |
| Kuvaus: | IC PWM CTRLR STP-DN DL 48TQFN |
| Sovellukset: | Controller, Intel IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |