Ostaa MAX1818EUT18-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1.8V, 1.25 V ~ 5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-6 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed or Adjustable |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1818EUT18-T |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 1.8V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 1.8V/ADJ 0.5A SOT23-6 |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | - |
| Email: | [email protected] |