Ostaa MAX1901EAI+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4.2 V ~ 30 V |
| Toimittaja Device Package: | 28-SSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX1901EAI+ |
| Laajennettu kuvaus: | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 28-SSOP |
| Kuvaus: | IC CNTRLR PWR SPLY 28-SSOP |
| Sovellukset: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |