Ostaa MAX1908ETI+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 28V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Solujen määrä: | 2 ~ 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX1908ETI+T |
| liitäntä: | - |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Multi-Chemistry 28-TQFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC CHARGER BATTERY 28-TQFN |
| Nykyinen - Lataaminen: | - |
| Latausvirta - Max: | - |
| Akun jännite: | 17.6V (Max) |
| akku kemia: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |