Ostaa MAX3120CUA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 8-uMAX |
| Sarja: | - |
| protokolla: | Infrared (IRDA) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 1/1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX3120CUA |
| Laajennettu kuvaus: | 1/1 Transceiver Full Infrared (IRDA) 8-uMAX |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC TXRX 3V IRDA IR 3V 8-UMAX |
| Datanopeus: | 235Kbps |
| Email: | [email protected] |