Ostaa MAX4734ETC+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.6 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 25ns, 20ns |
| Vaihtokytkentä: | SP4T |
| Toimittaja Device Package: | 12-TQFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 12-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 800 mOhm |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 4:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4734ETC+ |
| Laajennettu kuvaus: | 1 Circuit IC Switch 4:1 800 mOhm 12-TQFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC MULTIPLEXER 4X1 12TQFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 1nA |
| ylikuuluminen: | -56dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 60pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 33pF, 117pF |
| 3dB kaistanleveys: | 90MHz |
| Email: | [email protected] |