Ostaa MAX5042ATN-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 20 V ~ 76 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Hot Swap Controller, Switching Regulator |
| Toimittaja Device Package: | 56-TQFN (8x8) |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Fault Timeout, UVLO |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5042ATN-T |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| ominaisuudet: | Latched Fault, Thermal Limit |
| Feature Pins: | HSEN, /HSOK, |
| Laajennettu kuvaus: | Hot Swap Controller, Switching Regulator 1 Channel General Purpose 56-TQFN (8x8) |
| Kuvaus: | IC PWR W/MOSFET HS 56-TQFN |
| Nykyinen - Supply: | 20mA |
| Nykyinen - Output (Max): | - |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |