Ostaa MAX560CAI+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 28-SSOP |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 300mV |
| protokolla: | RS562 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 4/5 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX560CAI+T |
| Laajennettu kuvaus: | 4/5 Transceiver Full RS562 28-SSOP |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC TXRX 4DVR/5RCVR 3.3V 28-SSOP |
| Datanopeus: | 116Kbps |
| Email: | [email protected] |