Ostaa MAX5661GCB+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 5V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 13.48 V ~ 40 V, ±13.48 V ~ 15.75 V |
| Toimittaja Device Package: | 64-LQFP (10x10) |
| asettumisaika: | - |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | External |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 64-LQFP |
| lähtö Tyyppi: | Voltage or Current - Buffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 16 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5661GCB+ |
| INL / DNL (LSB): | ±6, ±1 (Max) |
| Laajennettu kuvaus: | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 64-LQFP (10x10) |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC DAC 16BIT CURR/V-OUT 64-LQFP |
| data Interface: | SPI |
| Arkkitehtuuri: | - |
| Email: | [email protected] |