Ostaa MAX8555EUB+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 8 V ~ 13.25 V |
|---|---|
| Tyyppi: | N+1 ORing Controller |
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | N:1 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX8555EUB+ |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| Laajennettu kuvaus: | OR Controller N+1 ORing Controller N-Channel N:1 10-uMAX |
| Kuvaus: | IC OR CTRLR N+1 10UMAX |
| Delay Time - OFF: | 100ns |
| Nykyinen - Supply: | 2mA |
| Nykyinen - Output (Max): | - |
| Sovellukset: | Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure |
| Email: | [email protected] |