Ostaa MAX9174EUB+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, Multiplexer |
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Signaalin ilmastointi: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ulostulo: | LVDS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 x 1:2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9174EUB+T |
| panos: | LVDS |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:2 Channel 800Mbps 10-uMAX |
| Kuvaus: | IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 10UMAX |
| Viiveaika: | 2.39ns |
| Datanopeus (maksimi): | 800Mbps |
| Nykyinen - Supply: | 25mA |
| Kapasitanssi - Input: | 4.5pF |
| Sovellukset: | LVDS |
| Email: | [email protected] |