Ostaa MAX9176EUB+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Vaihtokytkentä: | - |
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9176EUB+ |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LVDS Switch IC 1 Channel 10-uMAX |
| Kuvaus: | IC MULTIPLEXER 2:1 670MHZ 10UMAX |
| Sovellukset: | LVDS |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |