Ostaa MAX9209GUM+TD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | LVDS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 3 |
| Tulojen määrä: | 21 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX9209GUM+TD |
| Syötetyyppi: | LVCMOS, LVTTL |
| toiminto: | Serializer |
| Laajennettu kuvaus: | 1.785Gbps Serializer 21 Input 3 Output 48-TSSOP |
| Kuvaus: | IC PROG DC-BAL 21BIT SER 48TSSOP |
| Datanopeus: | 1.785Gbps |
| Email: | [email protected] |