Ostaa MAX920EUK-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset (Max): | 5mV @ 5V |
| Tyyppi: | General Purpose |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-5 |
| Sarja: | Beyond-the-Rails™ |
| Etenemisviive (Max): | 12µs |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| lähtö Tyyppi: | Open-Drain, Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX920EUK-T |
| hystereesi: | 4mV |
| Laajennettu kuvaus: | Comparator General Purpose Open-Drain, Rail-to-Rail SOT-23-5 |
| Kuvaus: | IC COMPARATOR BTR SOT23-5 |
| Nykyinen - Lepovirta (Max): | 1.2µA |
| Nykyinen - Output (Typ): | 50mA |
| Nykyinen - Input Bias (Max): | 0.001µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 66.02dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |