Ostaa MAX9620AXK+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V, ±0.8 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 0.8µV |
| Toimittaja Device Package: | SC-70-5 |
| Muutosnopeus: | 0.7 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | MAX9620AXK+TDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX9620AXK+T |
| Gain Kaistanleveys Tuote: | 1.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5 |
| Kuvaus: | IC OPAMP CHOPPER 1.5MHZ SC70-5 |
| Nykyinen - Supply: | 59µA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 150mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 10pA |
| vahvistin Tyyppi: | Zero-Drift |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |