Ostaa MAX9621AUB+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Hall Effect Sensor |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Analog, Digital |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9621AUB+ |
| liitäntä: | 2-Wire |
| Syötetyyppi: | Logic |
| Kuvaus: | IC HALL EFFECT SENSOR 10UMAX |
| Nykyinen - Supply: | 1mA |
| Email: | [email protected] |