Ostaa MS22 20005-B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±25% |
|---|---|
| Sarja: | MegaSurge™ |
| R @ Nykyinen: | 0.19 Ohm |
| R 25 ° C: | 20 Ohm |
| Muut nimet: | 570-1384 MS22 20005-B-ND |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MS22 20005-B |
| Lead Spacing: | 0.307" (7.80mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 20 Ohm Ohm ±25% 0.91" (23mm) |
| Halkaisija: | 0.91" (23mm) |
| Kuvaus: | ICL 20 OHM 25% 5A 23MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 5A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |