Ostaa MU2029-301Y BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
|---|---|
| Sarja: | MU |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet: | MU2029-301Y-ND MU2029-301YTR MU2029301Y |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MU2029-301Y |
| Impedanssi @ Taajuus: | 300 Ohm @ 100MHz |
| Korkeus (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Suodatintyyppi: | Power, Signal Line |
| Kuvaus: | FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 300 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 500mA |
| Email: | [email protected] |