Ostaa MXB7843EUE+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Reference: | External |
|---|---|
| Jännite - Supply: | 2.38 V ~ 5.25 V |
| Kosketusnäyttö: | 4 Wire Resistive |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Resolution (Bits): | 12 b |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MXB7843EUE+ |
| liitäntä: | SPI |
| Laajennettu kuvaus: | Touchscreen Controller 4-Wire 12 bit MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ Interface 16-TSSOP |
| Kuvaus: | IC CNTRLR TOUCH RES 16TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 650µA |
| Email: | [email protected] |