Ostaa MXSMLJ51CAE3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 51V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 82.4V |
| Jännite - erittely (min): | 56.7V |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 3000W (3kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-214AB, SMC |
| Muut nimet: | 1086-15058 1086-15058-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MXSMLJ51CAE3 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 36.4A |