Ostaa OMAP5910JGZG2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - I / O: | 1.8V, 2.75V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 2.0 (2) |
| Toimittaja Device Package: | 289-BGA (12x12) |
| Nopeus: | 150MHz |
| Sarja: | OMAP-59xx |
| Turvallisuusominaisuudet: | - |
| SATA: | - |
| RAM-ohjaimet: | SDRAM |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 289-TFBGA |
| Muut nimet: | 296-16744 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Lukumäärät / väylän leveys: | 1 Core, 32-Bit |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | OMAP5910JGZG2 |
| Graafinen kiihdytys: | No |
| Laajennettu kuvaus: | ARM9TDMI Microprocessor IC OMAP-59xx 1 Core, 32-Bit 150MHz 289-BGA (12x12) |
| Ethernet: | - |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet: | Keypad, LCD |
| Kuvaus: | IC MPU OMAP-59XX 150MHZ 289BGA |
| Core Processor: | ARM9TDMI |
| Co-prosessorit / DSP: | Signal Processing; C55x, System Control; CP15 |
| Lisäliittymät: | 1-Wire/HDQ, AC97, I²C, I²S, IrDA, McBSP, MCSI, MICROWIRE, MMC/SD, SPI, UART |
| Email: | [email protected] |